Morze Bałtyckie jest jednym(ą) z najpopularniejszych kierunków rodzinnych wyjazdów. Zwłaszcza sezon letni gwarantuje mnogość turystów. Wyjazd nad polskie morze to okazja do zażycia relaksu nad morzem, jak również trochę bardziej aktywnego spędzenia czasu. Przykładowo, miejscem w którym można znaleźć cały szereg rozrywki jest Władysławowo – wesołe miasteczko, które się tam znajduje może być interesującym pomysłem na rodzinny(ą) eskapadę. Ale z czym to się je?

Atrakcje wesołego miasteczka

Jak zostało zauważone, Władysławowo to nie tylko morze i restauracje, to także kompletnie wyposażone wesołe miasteczko. Wesołe miasteczka mają w swojej ofercie dużo atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych. Obfitość atrakcji oraz ich tematyczność skutkują tym, że każda(y) gość znajdzie tu coś interesującego.

Najmłodszym odwiedzającym na pewno spodobają się wszelkiego typu karuzele i zjeżdżalnie. Poza tym, że są dostosowane do wzrostu i wieku do dzieci, są też podzielone na różne grupy tematycznie. Dobra zabawa dla dziewczynek i dla chłopców. Kolejną atrakcją, którą oblegają dzieci są klimatyczne miejsca typu dom(u) strachów, gabinet(u) luster czy kino(a) 9d, które dzięki tajemniczemu wystrojowi mogą wywołać wiele pozytywnych emocji. Starsze dzieci i dorośli nie zostali zapomniani podczas projektowania wesołego miasteczka. Wiele kolejek, bądź maszyn oczekuje tu na starszych wizytatorów. Gwarantują one dużego wystrzału adrenaliny dzięki wysokiej prędkości i mechanice ich działania. Nie można zapominać, że wszelkie punkty programu muszą też spełniać ustanowione przepisy bezpieczeństwa i dawać klientom należytą ochronę. Dobrym miejscem na odpoczynek między kolejnymi zjeżdżalniami i  karuzelami są bogato występujące punkty gastronomiczne i strefy gier i zabaw.

Przykładowa trasa po wesołym miasteczku

Uwzględniając spory areał wesołego miasteczka, wybierając się tam dobrze mieć przynajmniej listę rzeczy, które chcemy odwiedzić. Mnogość atrakcji powoduje, że sprawdzenie wszystkich jest praktycznie nierealne. Pobyt warto zacząć spokojnie, wciąż zwiększając próg intensywności doświadczeń.

Wizyta symboliczne upominki. Kolejnym miejscem, które bardzo spodoba się pociechom są liczne dmuchane zjeżdżalnie, a także gokarty i elektryczne karuzele. Kiedy te atrakcje zostaną sprawdzone, ciekawą ideą są odwiedziny w domu strachów. Niespodzianki, które tam znajdziemy mogą przyspieszyć bicie serca zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom. Gabinet luster, które wydłużają, pogrubiają i generują różnego typy efekty optyczne z kolei dostarczy gościom wiele śmiechu. Krótki przystanek w strefie gastronomicznej na posiłek i można przenieść się w stronę kolejek. Tutaj pojawiają się atrakcje dla dużych dzieci. Kolejki jeżdżące z dużą prędkością, katapulty bądź też Crazy Tower to doznania, które zostaną na długo w pamięci każdego kto je wypróbuje. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów podniesionej adrenaliny. Po całym dniu rozrywki czeka na nas kino 9D, gdzie można odpocząć i cieszyć oko cyfrowymi seansami z dużą ilością efektów specjalnych.

Co uwzględnić planując odwiedziny w wesołym miasteczku

Wizyta w wesołym miasteczku powinna być przede wszystkim miło spędzonym czasem. Dlatego planując wycieczkę warto uwzględnić przede wszystkim upodobania członków rodziny. Znalezienie kompromisu pozwoli mieć pewność, że cala rodzina będzie się dobrze bawić\mieć fun. Niegłupim pomysłem może też być wyszukanie opinii w internecie, zdarza się, że komentarze użytkowników są pomocne. Jest również możliwość skorzystania z pomocy pracowników parku rozrywki. Bez względu na to, czy będzie to zaplanowana czy spontaniczna wycieczka, przy okazji wizyty we Władysławowie, warto uwzględnić tutejsze wesołe miasteczko.